Pomiary elektryczne

Chcesz mieć pewność, że pracownikom nie grozi niebezpieczeństwo?

Masz obawy, że słabe punkty instalacji generują niepotrzebne koszty?

Chcesz skutecznie zabezpieczyć się przed pożarem i awariami zasilania?

Zajmujemy się pomiarami elektrycznymi i pomiarami rezystancji wewnętrznej akumulatorów. Do pomiarów wykorzystujemy specjalistyczny sprzęt pomiarowy, bo tylko tak można postawić fachową diagnozę. Dzięki właściwej diagnozie zapewnisz bezpieczeństwo swoim pracownikom, zwiększysz wydajność pracy i ograniczysz niepotrzebne koszty.

pomiary_elektryczne-ikonka

Pomiary elektryczne – fachowe sprawdzanie stanu instalacji elektrycznej

Rzetelne pomiary to gwarancja bezpieczeństwa!

Przeprowadzanie okresowych pomiarów jest niezbędne, by zapewnić sprawność działania i bezpieczeństwo instalacji elektrycznej. Często życie i zdrowie wielu ludzi zależy od stanu instalacji elektrycznej, dlatego tak ważna jest diagnoza. Stan instalacji sprawdzamy przy użyciu specjalistycznego sprzętu pomiarowego. Skorzystanie z naszych usług pomiarów elektrycznych pozwoli zdiagnozować stan instalacji elektrycznej, jeszcze przed pojawieniem się sygnałów, świadczących o nieprawidłowości jej pracy. Oferujemy także wykonanie instalacji elektrycznej do zasilania z agregatu i UPS-a.

sprawdzanie_akumulatorow-ikonka

Pomiary rezystancji wewnętrznej akumulatorów

Dobry pomiar – akumulator technicznie sprawny!

Bazując na wiedzy, doświadczeniu i specjalistycznym sprzęcie przeprowadzamy pomiary rezystancji wewnętrznej akumulatorów. Sprawnie działające akumulatory pozwalają zasilaczom UPS dostarczyć energię w razie awarii pierwotnego źródła zasilania. W przypadku przerwy lub zakłóceń dostawy energii elektrycznej z sieci energetycznej zasilacz UPS przełącza się na pracę z akumulatora. Dzięki zasilaniu zmniejszasz ryzyko utraty poufnych danych, uszkodzenia urządzeń pamięci masowej, a także zdrowia lub życia (np. urządzenia medyczne).

Potrzebujesz najnowszych rozwiązań na rynku oraz sprawnej obsługi serwisowej?

Skontaktuj się z nami. Oferujemy  kompleksowe usługi w branży elektrycznej, elektronicznej oraz informatycznej.

Korzyści pomiarów elektrycznych

dobre-warunki-pracy-ikonka

wysoki-poziom-bezpieczenstwa-ikona

bezawaryjne-dzialanie-urzadzen-ikonka