Cover – firma z doświadczeniem i długoletnim stażem

Stabilność urządzeń elektronicznych to podstawowy czynnik, który wpływa na efektywność pracy zarówno w małych firmach, jak również w dużych przedsiębiorstwach. Producent systemów zasilania UPS COVER w swoich działaniach stawia w pierwszej kolejności na niezawodność swoich urządzeń. Dzięki temu firma cieszy się ogromnym zaufaniem wśród klientów na całym świecie.

Firma COVER na rynku europejskim pojawiła się już w roku 1995. Tak długie doświadczenie pomaga jej w efektywnym poszukiwaniu nowych rozwiązań, a zgrany zespół i doskonałe umiejętności przywódcze kierowników przekładają się na perfekcyjne wykonanie zasilaczy UPS. Producent w swojej ofercie oprócz systemów zasilania ma również agregaty prądotwórcze, a oba urządzenia są wykorzystywane przez siedziby wielu banków, instytucji, firmy prywatne, szpitale, jak również w sektorze produkcji i usług.

Klasyka zasilaczy marki COVER

Firma przez wiele lat wypracowała swój własny plan działania i w doskonały sposób zorganizowała sobie całą pracę. Jej zasilacze UPS to najwyższa jakość i precyzyjne wykonanie. Sprawdzają się w zasilaniu najbardziej wymagających odbiorników.Technologia Line- Interactive: zasilacze UPS marki COVER należące do grupy line-interactive gwarantują bardzo wysoką wydajność. W pewny sposób zabezpieczają przed zanikaniem zasilania oraz zapewniają dobrej jakości przebieg napięcia zasilającego odbiornik. Główną zaletą zasilacza line- interactive są korzystne parametry, które umożliwiają łatwe przełączenia na prace awaryjną i odwrotnie.

  • True-Online: firma COVER oprócz zasilaczy line-interactive zajmuje się produkcją systemów UPS true-online. Takie systemy zasilania UPS charakteryzują się doskonałą odpornością na zakłócenia i zanik napięcia wejściowego. Energia, która przechodzi przez transformator sieciowy, w znacznym stopniu zasila falownik. W momencie zaniku napięcia sieciowego falownik będzie zasilany przez akumulator. Dzięki temu układ działa bez żadnych zakłóceń na wyjściu.
  • Zastosowanie w zasilaczach COVER obudowy typu Tower oraz Rack 19” pozwala zaoszczędzić przestrzeń użytkową dla zasilanego sprzętu.
  • Systemy zasilania mogą pracować równolegle, co wpływa na zwiększoną niezawodność i moc systemu.
  • Wykorzystanie konstrukcji beztransformatorowej IGBT, która posiada takie właściwości, jak mała masa, kompaktowe rozmiary, wysoka sprawność oraz doskonałe parametry jakości napięcia zasilającego, wpływa na wysoką sprawność i jakość pracy zasilacza.
  • W systemach UPS akumulatory posiadają bardzo zaawansowane zarządzanie. To zapewnia optymalne ładowanie oraz wykorzystanie baterii akumulatorów. W konsekwencji zwiększa się ich żywotność i jednocześnie obniżają koszty eksploatacji.

Sprawdź naszą ofertę: systemów zasilania awaryjnego»

Z biegiem lat na rynku produkcji zasilaczy UPS pojawiła się duża konkurencja, jednak firma COVER nadal utrzymuje się w czołówce, a to za sprawą ciężkiej pracy oraz wysiłku, jaki każdego dnia pracownicy wkładają w swoją pracę. Efektem są oczywiście produkty, które są wybierane ze względu na niezawodność, trwałość i doskonałe wykorzystanie zarówno tradycyjnych, jak również innowacyjnych rozwiązań.

No Comments

Comments are closed.