Zasilacze Eaton

DELTA – światowy lider na rynku zarządzania energią

Nowoczesność i innowacyjność to nie tylko nowatorskie rozwiązania i wdrażanie coraz to lepszych i nowszych projektów. W dzisiejszych czasach również ekologiczne podejście do produkcji urządzeń i świadczenia swoich usług ma ogromne znaczenie. Grupa DELTA koncentruje się takich obszarach biznesowych, jak zarządzanie energią, energoelektronika oraz inteligentne rozwiązania przyjazne dla środowiska. Firma ma na celu „dostarczanie innowacyjnych, czystych i efektywnych energetycznie rozwiązań dla lepszego jutra”.

Trzy rodziny zasilaczy UPS

DELTA oferuje swoim klientom bardzo szeroki wybór produktów. Zasilacze UPS zostały podzielona na trzy grupy, z których każda ma inne przeznaczenie i wyróżnia się innymi cechami i właściwościami. Taki podział pozwala na lepsze dopasowanie systemu zasilania do specyfiki urządzeń.

  • AMPLON: są to jednofazowe systemy zasilania UPS, które swoje zastosowanie znalazły w małych i średnich urządzeniach sieciowych, systemach POS o zapotrzebowaniu na moc przekraczającą 1kVA oraz systemach bezpieczeństwa. Ich największe zalety to maksymalizacja przestrzeni oraz korzyści ekonomiczne.
  • ULTRON: jest to rodzina trójfazowych zasilaczy awaryjnych. Ich główne przeznaczenie to zasilanie systemów o znaczeniu krytycznym. Wykorzystuje się je przy urządzeniach przemysłowych, centrach kontroli ruchu i centrach danych, sieciach szkieletowych i stacjach badawczych. Zasilacze UPS ULTRON wyróżniają się najwyższą wydajnością i stabilnością, dzięki czemu mogą służyć do zasilania systemów o największym znaczeniu krytycznym.
  • MODULON: podobnie jak w przypadku rodziny ULTRON, MODULON to również trójfazowe zasilacze UPS. Posiadają budowę modułową i wykorzystuje się je w centrach danych, centrach finansowo- księgowych oraz w średnich i wielkoskalowych urządzeniach sieciowych. Jak sama nazwa wskazuje, główną cechą systemu jest modułowość. Można w maksymalny sposób dopasować zasilacz do indywidualnych potrzeb i specyfiki urządzenia. To powoduje, że w konsekwencji osiągamy największe korzyści systemowe.

Sprawdź naszą ofertę: systemów zasilania awaryjnego»

To wyróżnia systemy zasilania UPS firmy DELTA

  • Wszystkie zasilacze posiadają wysokie współczynniki mocy wejściowej i wyjściowej, co wpływa na ekonomiczność urządzeń.
  • Sprawność AC-AC najwyższej klasy- wartość całkowitej rzeczywistej sprawności ma znaczący wpływ na koszty użytkowania UPS. Im gorsza sprawność, tym zapotrzebowanie na większy pobór prądu wejściowego. W przypadku urządzeń DELTA mamy do czynienia z jedną z najlepszych sprawności, a co za tym idzie zapotrzebowanie na pobór prądu wejściowego został maksymalnie zminimalizowany.
  • Akumulatory są automatycznie testowane, co pozwala na odpowiednio wczesne wykrycie usterki i tym samym szybką reakcję.
  • Systemy zasilania UPS można z łatwością rozszerzyć, a instalacja urządzeń dodatkowych nie jest przy tym konieczna.

Doświadczenie to bardzo cenna cecha każdej firmy, a w przypadku produkcji systemów, które mają na celu ochronę innych urządzeń, wręcz niezbędna. Firma DELTA od ponad 15 lat projektuje i tworzy jedne z najlepszych zasilaczy UPS na świecie. Niezawodność i doświadczenie- to wyróżnia producenta DELTA.

No Comments

Comments are closed.