Zasilacze Eaton

EATON – innowacyjne rozwiązania i niezawodne produkty

EATON to firma, która zajmuje jedno z czołowych miejsc w branży elektrotechnicznej. Swoje doświadczenie i wiedzę z zakresu automatyki przemysłowej i budowlanej przekładają na produkcję wysokiej jakości urządzeń. Produkty EATON powstają w oparciu o innowacyjne rozwiązania oraz nieustanne doskonalenie się pracowników oraz wdrażania coraz to lepszych metod produkcji. W firmie stawia się przede wszystkim na badania, rozwój i doskonalenie swoich umiejętności, dzięki temu firma cieszy się dużym zaufaniem wśród klientów.

Bogata oferta dla firm i klientów indywidualnych

Wszystko, czego szukamy z zakresu automatyki przemysłowej i budowlanej, znajdziemy w ofercie EATON. Firma wyróżnia się bardzo szeroką gamą produktów od aparatury sygnalizacyjnej, przez łączeniową, zabezpieczającą aż po instalacyjną. Zajmuje się również produkcją systemów rozdziału  energii niskiego napięcia. Tak bogata oferta świadczy jedynie o tym, że producent zna doskonale tę branże i jest w stanie dostarczyć swoim klientów wszystkiego, czego potrzebują. Dodatkowo produkty wyróżniają się bardzo dobrą jakością materiałów, z jakich zostały wykonane, starannym wykończeniem i niezawodnym działaniem. U jednego producenta można zakupić wszystkie potrzebne elementy do wykonania instalacji elektrycznej.

EATON to firma godna zaufania

Wybierając odpowiedniego producenta, zawsze kierujemy się opiniami innych użytkowników oraz jakością produktów, które najlepiej, kiedy potwierdzone są stosownymi certyfikatami. Firma EATON łączy w sobie bardzo wiele cech, które składają się na to, że należy do grupy czołowych firm w branży elektrotechnicznej:

  • innowacyjne rozwiązania inżynierskie,
  • bardzo duży zasięg obsługiwanego rynku,
  • gwarancja bezpieczeństwa potwierdzona przez licznych klientów firmy,
  • natychmiastowa reakcja na postęp technologiczny,
  • prowadzenie badań, które mają na celu usprawnić funkcjonowanie firmy i polepszenie jakości produktów.

Sprawdź naszą ofertę: systemów zasilania awaryjnego»

Jednofazowe zasilacze UPS

Zanik napięcia w urządzeniach to dosyć częste zjawisko szczególnie w dużych firmach, zakładach produkcyjnych czy przedsiębiorstwach. Systemy zasilania UPS pozwalają zabezpieczyć zasilanie przed nagłymi problemami związanymi z utratą napięcia, co mogłoby w niektórych przypadkach skutkować zatrzymaniem produkcji lub pociągnąć za sobą bardzo duże straty materialne. Firma EATON dostarcza swoim klientom innowacyjne rozwiązania do ochrony zasilania, a same zasilacze zostały podzielone na trzy grupy, aby w maksymalnym stopniu ułatwić klientom ich wybór ze względu na potrzeby i preferencje:

  • Off-line: uznane są za najprostsze urządzenia i zapewniają podstawowy poziom zabezpieczeń. Najczęściej wybierane są do zasilania pojedynczych komputerów stacjonarnych.
  • Line interactive: podstawowe funkcje urządzeń typu off-line rozszerzone zostały o eliminacje szumów oraz możliwość korygowania długotrwałych obniżeń falowych.
  • On-line: najbardziej zaawansowany typ sprzętu. Jest stosowany w urządzeniach, którym powierzono najbardziej odpowiedzialne zadania.

Producent EATON dostarcza również akumulatory do zasilaczy UPS, czyli najważniejszy element systemu zasilania.

No Comments

Comments are closed.