Zasilacze Ever polski producent

EVER – polski producent zasilaczy UPS

Tak wiele mówi się o jakości zagranicznych urządzeń, jednak nie docenia się tego, co zostało stworzone rękami producentów w naszym kraju. Firma EVER na rynku zasilaczy UPS jest od  początku lat 90, co oznacza, że zdarzyła już doskonale poznać tę branże oraz pozyskać sobie wielu zaufanych klientów, o czym świadczy jej dobra pozycja wśród innych producentów.

Za ogromne osiągnięcie firmy EVER można uznać obsługę wiodących firm komputerowych i telekomunikacyjnych, do których należą m.in. Telekomunikacja Polska SA, Poczta Polska SA oraz HP. Producent zyskał dużą popularność również w innych krajach europejskich, jak Czechy czy Słowacja.

EVER – marka, która się wyróżnia

  • Producent jako pierwszy w Polsce wprowadził zasilacze awaryjne dedykowane do współpracy gazowymi kotłami centralnego ogrzewania.
  • EVER oprócz systemów UPS zajmuje się także produkcją listew filtrujących, które służą do ochrony urządzenia przed przepięciami w sieci zasilającej
  • W ofercie firmy znajdziemy również usługi związane z projektowaniem zaawansowanych systemów energoelektroniki i systemów indywidualnego zasilania.
  • EVER zaufało bardzo wiele wiodących salonów ze sprzętem elektronicznych, jak Media Markt, sieci salonów ze sprzętem IT np. Komputronik czy sklepy internetowe tj. Agito.pl
  • Wdrożenie systemu zarządzania jakością ISO 9001:2000 jest potwierdzeniem niezawodności produktów.

Sprawdź naszą ofertę: systemów zasilania awaryjnego»

Systemy zasilania UPS jako sztandarowy produkt marki EVER

Zasilacze UPS od firmy EVER to niezawodne urządzenia, które wyróżniają się zastosowaniem wielu innowacyjnych rozwiązań. W ich wykonanie wkłada się nie tylko ogrom pracy, ale również wykorzystuje się wiedzę z zakresu najnowszej technologii. Najważniejsze jest, aby produkt spełniał w 100% swoje zadanie i był inwestycją na długie lata. Bez wątpienia firma wyróżnia się na tle innych na polskim rynku, czego potwierdzeniem są:

  • zasilacze UPS SPECLINE przeznaczone do podtrzymywania zasilania i ochrony energetycznej pieców ogrzewania centralnego, kominków z płaszczem wodnym, systemów sterowania i automatyki, układów solarnych, sprzętu telekomunikacyjnego, systemów alarmowych i WiFi. Posiadają akustyczno- optyczną sygnalizację oraz szklane bezpieczniki. Maksymalna liczba modułów bateryjnych w zależności od modelu wynosi 3 bądź 5 sztuk. Zasilacze mogą pracować zarówno w pozycji wiszącej i leżącej. W jednym z modelu występują akumulatory wewnętrznego zasilacza.
  • systemy zasilania gwarantowanego EVER&Fogo: jest to gwarancja najwyższej jakości zasilania. Firma EVER we współpracy również z polskim producentem Fogo opracowała w pełni niezawodne systemy UPS. Zastosowanie zasilacza gwarantuje brak przerwy w zasilaniu podczas, kiedy agregat automatycznie się uruchamia. Autorskie oprogramowanie PowerSoft umożliwia zdalne monitorowanie parametrów systemu. System ten sprawdza się doskonale w obiektach przemysłowych, halach produkcyjnych, bankach, placówkach medycznych, infrastrukturze wojskowej, biurach czy obiektach telekomunikacyjnych. Ten projekt wskazuje również na to, że producent EVER jest otwarty na współpracę i chętnie podejmuje się nowych wyzwań, aby dostarczać swoim klientom coraz to lepszych rozwiązań.