Zasilacze StarUPS

StarUPS – gwiazda wśród producentów systemów zasilania

Popularna marka, która specjalizuje się w produkcji systemów zasilania UPS. Oferuje swoim klientom zasilacze o mocy od 1 kVA do 1000 kVA. Produkty cechuje niska cena, zważywszy na ich wysoką jakość, niezawodność i staranność wykonania. Urządzenia są bardzo proste w obsłudze, co jest ich ogromną zaletą i znacząco wpływa na wybór tej firmy przez klientów.

  • Jednofazowe zasilacze StarUPS serii ST11-Sinus o mocy 1-3 kVA: sprawdzają się doskonale przy najbardziej wymagających urządzeniach, a to za sprawą zerowego czasu przełączenia przy zmianie trybu pracy z podstawowego na bateryjne, jak również odwrotnie. Akumulatory wyróżniają się zaawansowanym systemem kontroli pracy. Małe rozmiary i cicha praca urządzenia.
  • StarUPS seria ST11DSP-MULTIPOWER o mocy 5-10 kVA: te systemy zasilania UPS przeznaczone są do zasilania urządzeń automatyki przemysłowej, systemów bankowych i medycznych oraz urządzeń telekomunikacyjnych. Cechują się > 0,99 wejściowym współczynnikiem mocy intuicyjnym i prostym w obsłudze menu. Uniwersalna obudowa sprawia, że zasilacze UPS mogą pracować w pozycji pionowej i poziomej.
  • StarUPS seria ST11 o mocy 3-10 kVA: na szczególną uwagę zasługują akumulatory, które wyposażone w specjalny algorytm ładowania i ich testowania gwarantuje im doskonałe warunki pracy. Te zasilacze UPS zostały stworzone z przeznaczeniem dla nowoczesnych urządzeń i sprawdzą się w urządzeniach automatyki przemysłowej, systemach bankowych oraz scentralizowanych systemach komputerowych.
  • StarUPS seria ST31 o mocy 10-20 kVA: wykonane zostały w technologii podwójnej konwersji. Wydłużona żywotność akumulatorów to zasługa niezależnego zasilacza, który stwarza im doskonałe warunki ładowania, uwzględniając przy tym temperaturę otoczenia.

Na uwagę zasługują przede wszystkim jednak systemy zasilania UPS o większej mocy:

  • StarUPS seria ST33DSP o mocy 120 -400 kVA: trójfazowe zasilacze przeznaczone do zasilania urządzeń automatyki przemysłowej, urządzeń telekomunikacyjnych i bankowych oraz scentralizowanych systemów komputerowych. Liczba elementów została w maksymalnym stopniu zminimalizowana. Zasilacze UPS charakteryzują się łatwym montażem powierzchniowym, znanym również pod nazwą SMT. Przy ich produkcji zastosowano najnowszej generacji technologię IGBT dla prostownika oraz falownika. Prawidłowe i bezawaryjne działanie jest możliwe m.in. dzięki niskiemu poziomowi hałasu, szerokiemu zakresowi napięcia wejściowego, niskim kosztom eksploatacji oraz możliwości pracy równoległej.
  • StarUPS seria ST33EX o mocy 500 -1000 kVA: mają podobne zastosowanie, jak w przypadku UPSów z serii ST33DSP, z tą tylko różnicą, że posiadają większą moc. Również jeżeli chodzi o ich właściwości i budowę nie różnią się znacząco od tego modelu.Bogata oferta zasilaczy UPS firmy StarUPS pozwala jej na świadczenie usług zarówno klientom indywidualnym, jak również dużym firmom. Producent stawia na jakość urządzeń, jednak pamięta również o przystępnych cenach, ponieważ jest to jeden z podstawowych aspektów, które mają wpływ na decyzję zakupu urządzenia.

No Comments

Comments are closed.